Ověření věku

 

Vážení zákazníci,

vzhledem k povaze zboží, které na našem e-shopu prodáváme, jsme dle zákona povinni kontrolovat zletilost kupujícího.
První kontrola probíhá ještě před odesláním objednávky - máte na výběr ze dvou možností jak věk ověřit:

  • Bank iD - přes Bank iD se jednoduše přihlásíte, stejnou metodou, jako do vašeho internetového bankovnictví a potvrdíte sdílení požadovaných informací - v tomto případě se jedná o datum narození. Služba Bank iD si následně ověří vaše datum narození. Během chvíle máte hotovo a v případě úspěšného ověření věku můžete pokračovat v odeslání objednávky. Systém ověření věku přes Bank iD je zcela bezpečný, po ověření je informace o datumu narození automaticky smazána a není nikde uchovávána.
     
  • Strojové ověření dokladu totožnosti - vyfoťte nebo nahrajte fotku vašeho dokladu totožnosti (občanský nebo řidičský průkaz platný v EU) a systém během chvíle (5-15 vtěřin) strojově ověří datum narození na tomto dokladu. Na dokladu si můžete zakrýt fotku, číslo dokladu nebo podpis. Po úspěšném ověření můžete pokračovat v odeslání objednávky. Tento systém strojového ověření dokladu je zcela bezpečný, po zpracování nahranou fotku dokladu ihned smaže a nikde ji neuchovává.
    V případě, že nemáte fotku dokladu ve svém počítači, máte možnost se přepnout do svého mobilního telefonu za pomoci QR kódu, který najdete pod volbou Ověření věku přes mobilní telefon.

V rámci registrace zákazníka příznak o ověření věku uchováváme, takže při dalším nákupu registrovaný a již ověřený zákazník kontrolu věku (před odesláním objednávky) nemusí opětovně absolvovat.

Druhá kontrola věku probíhá při fyzickém předání balíku kurýrem nebo obsluhou na výdejním místě. V tomto případě se kontroluje doklad totožnosti.

Děkujeme za pochopení.

Doprava zdarma
Při nákupu nad 250 Kč

Doprava zdarma
Při nákupu nad 250 Kč

Rychlé dodání
Do druhého dne

Rychlé dodání
Do druhého dne

Věrnostní program
Dárky a nákupy za body

Věrnostní program
Dárky a nákupy za body

Výhody pro registrované
Přednostní prodej a akce

Výhody pro registrované
Přednostní prodej a akce