INFORMACE PRO DRŽITELE VÝHERNÍCH LOSŮ

NAJDETE ZDE close

Blog

Pořádná dávka nikotinového blogu. Články o nikotinových sáčcích, žvýkacím tabáku a vychytávkách pro ještě lepší zážitky. 

Nikotinové sáčky a děti - V žádném případě!

29.06.2022

Pojďme se nyní trochu zaměřit na prevenci. Nikotinové sáčky rozhodně nepatří do rukou dětem. To už sám o sobě napovídá fakt, že jsou nikotinové sáčky prodejné pouze osobám starším 18 let. Jenže děti zkouší ledacos, v poslední době nikotinové sáčky nevyjímaje. Jak se postarat o to, aby se nedostaly do rukou dětem, a jak to případně odhalit?

více

Jak skladovat nikotinové sáčky

20.06.2022

Někdo je vyžvýká do dvou dnů. Sváteční přežvýkavci nikotinových sáčků nebo jednoduše ti, kteří využívají třeba (našich) akcí a nakupují zásoby puků, musí ale řešit správné skladování nikotinových sáčků. To aby požitek z nich byl maximálně uspokojivý a zkrátka přesně takový, jaký má být. Jak skladovat nikotinové sáčky? Přesně takto.

více

Co jste o nikotinových sáčcích možná nevěděli

18.05.2022

I když nejsou nikotinové sáčky na světě žádnou velkou novinkou, pořád existují informace, které vám mohly uniknout. Rozhodli jsme se tedy dát všechny užitečné informace a další zajímavosti pěkně na hromadu do jednoho článku. Přečtěte si, co jste o nikotinových sáčcích možná nevěděli.

více

Nikotinové sáčky a cestování. Vše, co potřebujete vědět

06.05.2022

Blíží se léto a s ním i cestovní horečka. Množí se nám tu tak dotazy, jak je to s nikotinovými sáčky a cestováním. Dají se koupit v zahraničí? A smí se užívat v letadle? Pojďme se na toto téma společně trochu podívat.

více

Pro svěží dech: Průřez mentolových příchutí nikotinových sáčků

27.04.2022

Máte rádi mentol, eukalyptus, mátu a všechny další fresh ingredience, které vám v ústech vytvoří pořádnou vánici? Myslíte si, že jste vyzkoušeli všechno? Připravili jsme pro vás průřez všech mentolových příchutí nikotinových sáčků, které najdete v našem e-shopu Nicomania.cz. Tak pojďme na to.

více

Nikotinové sáčky a rovnátka. Ano, či ne?

08.04.2022

Čas od času se u nás objevují vtipné i věcné dotazy na užívání nikotinových sáčků. Posledně jsme se věnovali užívání nikotinových sáčků v těhotenství, nyní přišla řada na trochu jiný dotaz. A tím je užívání nikotinových sáčků a rovnátek. Je to možné? Je to v pořádku? Pojďme si to rozebrat.

více

Nikotinové sáčky v těhotenství

22.03.2022

Snad každý ví, že by těhotné ženy neměly kouřit cigarety, protože kouření je pro plod i pro matku devastující po celou dobu těhotenství. Tabákový kouř obsahuje nespočet škodlivin, které působí negativně na naše zdraví. Jak je to ale s nikotinovými sáčky v těhotenství?

více

Vyhrajte lákavé ceny v soutěži s nikotinovými sáčky Dope

08.03.2022

Nikotinové sáčky Dope si přichystaly pro všechny gamery, ale i pro všechny ostatní, kteří tráví nějaký čas u počítače, parádní soutěž o skvělé ceny. Pravidla jsou opravdu jednoduchá – až směšná. A ceny? Ty naopak fakt stojí za to. Jak a o co se hraje? Pojďme se na to podívat.

více

Jak je to s nikotinovými sáčky a zuby? A co další účinky?

24.02.2022

Nikotinové sáčky slouží jako alternativa zdraví škodlivých tabákových výrobků. Nejčastěji po nich sáhnou lidé, kteří chtějí skoncovat s kouřením, případně lidé, kteří dosud užívali žvýkací tabák nebo snus. V souvislosti s tím ale občas mají obavy, zda to nebude jen „z bláta do louže”. Jsou nikotinové sáčky tou nejzdravější alternativou? Jak je to s barevným zubů? A co další nežádoucí účinky?

více
Doprava zdarma
Při nákupu nad 250 Kč

Doprava zdarma
Při nákupu nad 250 Kč

Rychlé dodání
Do druhého dne

Rychlé dodání
Do druhého dne

Věrnostní program
Dárky a nákupy za body

Věrnostní program
Dárky a nákupy za body

Výhody pro registrované
Přednostní prodej a akce

Výhody pro registrované
Přednostní prodej a akce