INFORMACE PRO DRŽITELE VÝHERNÍCH LOSŮ

NAJDETE ZDE close

Blog

Pořádná dávka nikotinového blogu. Články o nikotinových sáčcích, žvýkacím tabáku a vychytávkách pro ještě lepší zážitky. 

Chilli Mint a Citrus: Nový arzenál ve stáji SNATCH

05.01.2022

Český výrobce Snatch usilovně pracuje na uspokojení vašich chuťových buněk. Důkazem jsou hned dvě nové příchutě Snatch, které se u nás objevily koncem prosince minulého roku, a to Chilli Mint a Citrus. Zatím je seženete pouze v našem e-shopu Nicomania.cz. Jak chutnají a jakou sílu nikotinu v nich najdete? Pojďme se na to podívat.

více

Co je to nikotinový kick?

17.12.2021

Můžete se setkat také s názvem nikotinový buzz a týká se nejen nikotinových sáčků, ale i dalších produktů s nikotinem, jako jsou cigarety, e-cigarety nebo například žvýkací tabák. Co je to nikotinový kick, jak se projevuje a jak se ho zbavit? Na to jsme se podívali v následujících řádcích.

více

Jak začít s nikotinovými sáčky?

13.12.2021

Když něco končí, něco jiného naopak začíná. Tak je to ve většině případů vztahu kouření a nikotinových sáčků. Samozřejmě se k nikotinovým sáčkům můžete dostat nejen kvůli kouření. Výhod to má spoustu od diskrétnosti nebo nulového zápachu až po svěží dech. Jak ale na to, kde a čím začít a jak neudělat chybu? Na to jsme se podívali v následujících řádcích.

více

Je užívání nikotinových sáčků levnější než kouření?

26.11.2021

Nikotinové sáčky jsou nejen alternativou žvýkacího tabáku, ale ve výsledku alternativou i k cigaretám. Protože nikotin is the point. S nikotinovými sáčky nejen že neužíváte škodlivé látky obsažené v tabáku, nemluvě o vdechování škodlivých látek při jeho spalování, ale můžete rovněž regulovat příjem nikotinu. A to zvolením vybrané síly nikotinových sáčků nebo užitím určitého počtu. Nás nyní ale zajímá finanční stránka věci. Jak si nikotinové sáčky vedou oproti cigaretám, potažmo zahřívánému tabáku?

více

Nikotinové sáčky a datum spotřeby. Mohou být sáčky prošlé?

11.11.2021

Mohou být nikotinové sáčky prošlé? Jaká je jejich životnost a jak je skladovat, aby se z nich nevytratila parádní chuť? A co může ovlivnit jejich chuť a životnost? Najdete na nich vůbec datum spotřeby? Spousta otázek, ale na všechny otázky týkající se spotřeby nikotinových sáčků máme odpovědi. Tady jsou.

více

Nikotinové sáčky vs cigarety: Srovnání nesrovnatelného

20.10.2021

Naprosto rozdílné produkty, které však mají jedno společné: užívají se kvůli nikotinu. Zatímco cigarety jsou po desetiletí zaběhlými produkty, nikotinové sáčky se postupně dostávají do popředí. Nutno podotknout, že nikotinové sáčky vznikly jako alternativa ke kouření, respektive k užívání tabáku, ať už je jeho formou kouření nebo nebo například žvýkání. Pojďme si tyto dva produkty alespoň trochu srovnat.

více

Jaké účinky má nikotin v nikotinových sáčcích

12.10.2021

Nikotinové sáčky patří mezi vítané alternativy při odvykání kouření. Neprodukují žádný zápach, dým, nežlutí zuby ani knír, a jsou tak při užívání ke svému okolí naprosto diskrétní. Navíc obsahují různé množství nikotinu, čímž lze příjem nikotinu regulovat až snížit na úplné minimum. A nikotin je přesně to, na co se zaměříme v tomto článku. Na kolik je škodlivý a jaké účinky má v nikotinových sáčcích?

více

Jak na výběr nikotinových sáčků

15.09.2021

Nikotinové sáčky zažívají v poslední době velký boom. Proto není divu, že je zkouší stále noví a noví lidé. Jenže jak a podle čeho vybrat nikotinové sáčky, abyste s užíváním neskončili ještě dřív, než pořádně začnete?

více

Jak se vyznat v silách nikotinu sáčků Dope a Snatch?

02.09.2021

Jak jste si jistě všimli, rozšířili jsme řady našich nikotinových sáčků Dope a Snatch o nové síly nikotinu. Zprvu jsme měli všechny příchutě pouze v jedné síle. Nyní mají některé příchutě i tři různé síly. Jejich značení se však mezi různými výrobci liší. Pojďme si vysvětlit, jak je to u nás. A nebojte, žádné původní síly jsme nepředělali. Jen jsme přidali další.

více
Doprava zdarma
Při nákupou nad 250 Kč

Doprava zdarma
Při nákupou nad 250 Kč

Rychlé dodání
Do druhého dne

Rychlé dodání
Do druhého dne

Věrnostní program
Dárky a nákupy za body

Věrnostní program
Dárky a nákupy za body

Výhody pro registrované
Přednostní prodej a akce

Výhody pro registrované
Přednostní prodej a akce