Ověření věku kupujícího před odesláním objednávky

Více info zde close

Blog

Pořádná dávka nikotinového blogu. Články o nikotinových sáčcích, žvýkacím tabáku a vychytávkách pro ještě lepší zážitky. 

Švédský model boje proti kouření: Inspirace pro Evropu

14.06.2024

Evropská unie si stanovila ambiciózní cíl – do roku 2040 vytvořit generaci nekuřáků, s méně než 5 % kuřáků mezi obyvateli členských zemí. Ačkoli se tento cíl může zdát nedosažitelný, Švédsko ukazuje, že to možné je.

více

4 nejčastější chyby při užívání nikotinových sáčků a jak se jim vyhnout

14.05.2024

Nikotinové sáčky jsou stále oblíbenější alternativou k tradičnímu kouření a žvýkacímu tabáku. Přestože jejich použití je relativně jednoduché, mnoho uživatelů se dopouští chyb, které mohou ovlivnit jejich zážitek a také účinnost nikotinových sáčků. V tomto článku si rozebereme 4 nejčastější chyby a poradíme, jak se jim vyvarovat.

více

Mohou ženy užívat nikotinové sáčky během těhotenství?

21.04.2024

Stejně jako kouření tradičních cigaret, i užívání nikotinových sáčků je během těhotenství společensky citlivým tématem. Vidět těhotnou ženu s nikotinovými sáčky v ruce není považováno za příjemné, a často se toto chování vnímá jako nezodpovědné. Nicméně, jak je to s užíváním nikotinových sáčků během těhotenství? Je to bezpečné, nebo by těhotné ženy měly omezit či vysadit jejich užívání?

více

FAQ vol3: Co byste měli vědět o nikotinových sáčcích

29.03.2024

Pokračujeme v krasojízdě. Opět jsme si vzali na paškál nikotinové sáčky a probrali jsme je skrz naskrz ze všech stran. Výsledkem je dalších deset otázek a odpovědí, které zahrnují to, na co se nás zákazníci ptají nejčastěji. V tomto článku se dozvíte, z čeho se skládají nikotinové sáčky, jak jejich užívání může ovlivnit nadmořská výška nebo jak je to například s expirací nikotinových sáčků.

více

FAQ vol2: Co potřebujete vědět o nikotinových sáčcích

14.03.2024

Oblíbená rubrika je zpět. Tentokrát jsme si pro vás připravili další várku nejčastějších dotazů na nikotinové sáčky, které jsme dali na hromadu, abyste byli v obraze. Jak se užívají nikotinové sáčky, jak je to se závislostí, jak na užívání při sportu nebo například jestli a jaké mají nikotinové sáčky vedlejší účinky? Mrkněte na nejčastější dotazy.

více

FAQ: Vše, co vás zajímá o nikotinových sáčcích

29.02.2024

Ne všechny informace, které kolují po internetu, jsou pravdivé. Ostatně o tom jste se mohli přesvědčit v našem článku Nejčastější mýty o nikotinových sáčcích. Dost často nám ale posíláte dotazy, ať už mailem nebo na sociálních sítích. Nějaké odpovědi můžete najít v našich článcích, ale rozhodli jsme se to dát pěkně na hromadu, abyste měli přehled.

více

Nejčastější mýty o nikotinových sáčcích

17.01.2024

O nikotinových sáčcích jsme zaslechli ledacos. V poslední době jsou nikotinové sáčky propírány i skrze média, a tak jsme se rozhodli nejčastější mýty o nikotinových sáčcích uvést na pravou míru.

více

Nejprodávanější nikotinové sáčky roku 2023 na nicomania.cz

02.01.2024

Rok se s rokem sešel a máme tu pro vás žebříček nejprodávanějších nikotinových sáčků za rok 2023 v e-shopu nicomania.cz. Nikotinové sáčky stále patří mezi nejoblíbenější alternativy kouření a dalších tabákových výrobků. Které nikotinové sáčky patří mezi nejoblíbenější u našich zákazníků? A je mezi nimi i váš favorit?

více

Nikotinové sáčky v roce 2023. Jaká bude budoucnost?

20.12.2023

Rok 2023 pro nikotinové sáčky přinesl průlomové události. Prozkoumali jsme výrobní procesy, nové příchutě jako DXPE a také se zaměřili na ekonomické dopady, zejména zdanění, které může způsobit růst cen. Nová značka GOAT rozšířila nabídku sáčků o zajímavé příchutě a doprovodné akce. Nyní se spekuluje o možném zdražení v roce 2024, ale výsledný dopad na ceny zůstává zatím nejistý.

více
Doprava zdarma
Při nákupu nad 250 Kč

Doprava zdarma
Při nákupu nad 250 Kč

Rychlé dodání
Do druhého dne

Rychlé dodání
Do druhého dne

Věrnostní program
Dárky a nákupy za body

Věrnostní program
Dárky a nákupy za body

Výhody pro registrované
Přednostní prodej a akce

Výhody pro registrované
Přednostní prodej a akce