Blog

Pořádná dávka nikotinového blogu. Články o nikotinových sáčcích, žvýkacím tabáku a vychytávkách pro ještě lepší zážitky. 

Kolik nikotinových sáčků denně můžu užít?

16.04.2021

Ne každý má s nikotinovými sáčky takové zkušenosti a zároveň ne každý chce znalostí docílit metodou pokus omyl. To samozřejmě chápeme. Tento článek se nebude zabývat rekordy, kolik kdo zvládl užít nikotinových sáčků. Spíš se zaměříme na běžné množství, které lze spotřebovat, aniž by vám případně nebylo do skoku.

více

Jsou nikotinové sáčky levnější než cigarety?

16.04.2021

Chcete přestat kouřit a hledáte vhodnou alternativu? Nikotinové sáčky jsou jednou z nich. Do svého těla přijmete nikotin, ale zároveň se zbavíte tabáku a všech škodlivých látek, které spolu s ním přijímáte. A navíc z vás nebude cítit pach cigaret, nebudete mít „popelník” v ústech, žluté zuby nebo nedejbože žlutý knír. Ale jsou vlastně nikotinové sáčky levnější?

více

Nikotinové sáčky: Co to je a kde se vzaly

15.04.2021

Hit poslední doby, který vám nedá žádný hit tak jako třeba při vapování, ale ani žádný tabák. Co jsou to nikotinové sáčky a jaké jsou jejich výhody a nevýhody oproti jiným alternativám? Na to se jdeme podívat v našem pilotním článku.

více

Jak užívat nikotinové sáčky

15.04.2021

O tom, co jsou to nikotinové sáčky a kde se vzaly, jsme vám rozepsali v našem pilotním článku. Nyní se podíváme na to, jak je užívat tak, aby vše proběhlo ideálně a hladce. Jak si co nejlépe vychutnat nikotinové sáčky? Jsme fresh jako nikdo předtím, tak se podívejte se na náš návod a také přehlednou infografiku.

více
icon

473 030 777

Po - Pá: 8:00 - 16:00

icon

DOPRAVA ZDARMA

Při nákupu nad 250 Kč

icon

Rychlá expedice

Dodání do 2 pracovních dní

icon

Ověření věku 18+

Dle platného průkazu totožnosti