Blog

Pořádná dávka nikotinového blogu. Články o nikotinových sáčcích, žvýkacím tabáku a vychytávkách pro ještě lepší zážitky. 

Jaké účinky má nikotin v nikotinových sáčcích

12.10.2021

Nikotinové sáčky patří mezi vítané alternativy při odvykání kouření. Neprodukují žádný zápach, dým, nežlutí zuby ani knír, a jsou tak při užívání ke svému okolí naprosto diskrétní. Navíc obsahují různé množství nikotinu, čímž lze příjem nikotinu regulovat až snížit na úplné minimum. A nikotin je přesně to, na co se zaměříme v tomto článku. Na kolik je škodlivý a jaké účinky má v nikotinových sáčcích?

více

Jak na výběr nikotinových sáčků

15.09.2021

Nikotinové sáčky zažívají v poslední době velký boom. Proto není divu, že je zkouší stále noví a noví lidé. Jenže jak a podle čeho vybrat nikotinové sáčky, abyste s užíváním neskončili ještě dřív, než pořádně začnete?

více

Jak se vyznat v silách nikotinu sáčků Dope a Snatch?

02.09.2021

Jak jste si jistě všimli, rozšířili jsme řady našich nikotinových sáčků Dope a Snatch o nové síly nikotinu. Zprvu jsme měli všechny příchutě pouze v jedné síle. Nyní mají některé příchutě i tři různé síly. Jejich značení se však mezi různými výrobci liší. Pojďme si vysvětlit, jak je to u nás. A nebojte, žádné původní síly jsme nepředělali. Jen jsme přidali další.

více

Nikotinové sáčky vs žvýkací tabák - výhody a nevýhody

24.08.2021

Žvejk. Jedno označení pro dva různé produkty, které se zdánlivě podobají. Obojí můžeme považovat za alternativu ke kouření cigaret. Důvod, jejich účinek i způsob užívání je rovněž podobný. Přesto jde o zcela jiné produkty. V čem se liší nikotinové sáčky od žvýkacího tabáku a co je „menší zlo”? Na to se podíváme v našem článku.

více

Komu vděčíme za nikotinové sáčky?

05.08.2021

Za nikotinové sáčky musíme jednoznačně poděkovat Švédům. Do historie vzniku sáčků lehce zasáhly i jiné státy, ale skandinávská země si beze studu a falešné skromnosti může připsat hlavní zásluhy. Přesvědčte se sami.

více

Dope Lime Smash – nový přírůstek v rodině DOPE

26.07.2021

Řekli jsme si, že uděláme novou příchuť nikotinových sáčků DOPE. Bouchli jsme do stolu a zrovna v tom místě byla limetka a najednou… Ne, takhle to vzniká tak maximálně na Netflixu. U nás se za vývojem nové příchutě Lime Slash skrývá poctivá práce a zlaté české ručičky – samozřejmě v latexových rukavičkách v naší laboratoři. 

více

Nahlédněte pod pokličku nikotinových sáčků

14.07.2021

Zkoumáte složení nikotinových sáčků a jde vám z těch éček hlava kolem? Už nemusí. Přinášíme vám přehled látek, které mohou sáčky obsahovat, a vysvětlení, co které E znamená. Ať víte, na čem jste.

více

Vyhrajte lístky na turné kapely Kabát

30.06.2021

Kapela Kabát pořádá turné, které přináší nikotinové sáčky DOPE a SNATCH. Vyhrajte lístky na vybraný koncert a další zajímavé ceny.

více

Kolik nikotinových sáčků denně můžu užít?

16.04.2021

Ne každý má s nikotinovými sáčky takové zkušenosti a zároveň ne každý chce znalostí docílit metodou pokus omyl. To samozřejmě chápeme. Tento článek se nebude zabývat rekordy, kolik kdo zvládl užít nikotinových sáčků. Spíš se zaměříme na běžné množství, které lze spotřebovat, aniž by vám případně nebylo do skoku.

více
icon

731 125 011

Po - Pá: 8:00 - 16:00

icon

DOPRAVA ZDARMA

Při nákupu nad 250 Kč

icon

Rychlá expedice

Dodání do 2 pracovních dní

icon

Ověření věku 18+

Dle platného průkazu totožnosti

Ověřeno zákazníky

67 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 4 recenzí).

„Super ceny, dárky za body, rychlé dodání.“

Ověřený zákazník, 01.10.

„Byl to můj první nákup a maximální spokojenost.“

Ověřený zákazník, 10.08.