Jak na výběr nikotinových sáčků

Jak na výběr nikotinových sáčků

Nikotinové sáčky zažívají v poslední době velký boom. Proto není divu, že je zkouší stále noví a noví lidé. Jenže jak a podle čeho vybrat nikotinové sáčky, abyste s užíváním neskončili ještě dřív, než pořádně začnete?

Značka je zárukou kvality

Jasně, můžete zkoušet, cokoli vás napadne. Ale značka bývá zárukou kvality. U nás nabízíme mnoho značek nikotinových sáčků, ale ruku do ohně dáme rozhodně za nikotinové sáčky Snatch a Dope. Proč? Protože přesně víme, z čeho jsou složené. Protože jde o české produkty, které se vyrábí v ČR podle nejpřísnějších kritérií. A to je podle nás naprosto klíčové. 

Přesto u nás najdete i další známé i méně známé značky, jako je Velo, Killa, Pablo, Shiro, Thunder a další.

Podle obsahu nikotinu

Jedna z věcí, která by vás v nikotinových sáčcích měla zajímat nejvíce, je obsah nikotinu. Tomuhle tématu jsme věnovali náš poslední článek Jak se vyznat v silách nikotinových sáčků Dope a Snatch. Tam najdete skvělý popis jednotlivých sil sáčků, jak je poznat, kolik nikotinu najdete v jednom gramu sáčku i přímo v jednom sáčku apod. 

Ale pokud bychom to vzali stručně, v našem e-shopu najdete sáčky od 8 mg nikotinu na g sáčku (cca 6 mg nikotinu v jednom sáčku) až po ten nejsilnější kalibr, což u nás činí 30 mg na gram sáčku. Jak vybrat tu nejvhodnější sílu? Tak jako tak na to přijdete metodou pokus-omyl, ale je fajn, abyste rovnou nestřelili někam úplně mimo, tady je obecný návod. 

Pokud přecházíte z klasických cigaret, můžete vycházet z toho, jak silné cigarety jste kouřili a kolik jste jich vykouřili denně. Pokud bychom to vzali obecně, s cigaretou do svého těla dostanete zhruba 1 mg nikotinu. 1 mg nikotinu do sebe dostanete například v případě nikotinových sáčků Dope Ice Cool Strong Edition s 16 mg nikotinu na gram sáčku. Z nikotinových sáčků dokážete do svého těla vstřebat něco mezi 10 až 20 % nikotinu. Oproti cigaretám se nikotin z nikotinových sáčků uvolňuje pozvolněji a déle vydrží. 

Pokud si tedy dáváte pouze pár cigaret denně, zvolte ještě slabší sáčky, například Moderate Strong s 10 mg na gram sáčku. Nebo pokud naopak jste zvyklí kouřit jednu za druhou, můžete sáhnout po něčem silnějším. 

Podle příchuti

K čemu by byly nikotinové sáčky, kdyby nechutnaly tak skvěle. Pokud bychom to měli hodně zobecnit, nikotinové sáčky se dělí do dvou základních druhů příchutí:

Neutrální sáčky jsou většinou ty s vysokým obsahem nikotinu a primárně jde o jeho užívání. Někomu ale vyloženě chutnají. Naopak ochucené nikotinové sáčky už mají celkem široké spektrum příchutí, kde si najde svoje téměř každý. Nejčastěji se setkáte s mentolovými a fresh příchutěmi a na straně druhé pak s ovocnými. Často jde také o kombinaci obou zmíněných příchutí.  

Velikost sáčku a balení

Další věc, která by mohla ovlivnit váš výběr, je velikost samotného sáčku. Existuje hned několik velikostí:

  • mini
  • slim
  • regular

Sáčky slim patří mezi oblíbené, protože ještě nejsou tak malé, a přitom patří mezi diskrétní. Když máte sáček například pod horním rtem, nepřipomíná váš obličej primáta jako v případě větších sáčků. Sáčky regular jsou zhruba 1,5 krát větší než sáčky slim. Naopak sáčky mini jsou ještě menší a setkáte se s nimi spíše zřídka. U těch ale dávejte pozor na nechtěné spolknutí. Samozřejmě velikost sáčku hraje roli v obsahu nikotinu. Síla nikotinu je uvedena vždy v přepočtu mg nikotinu na gram sáčku.

Od velikosti sáčků se pak odvíjí i počet sáčků v balení. I podle toho můžete filtrovat produkty v našem e-shopu. Běžně se setkáte s puky, kde najdete přibližně 20 ks sáčků. V našem e-shopu se setkáte s puky od 18 až po 24 sáčků.

zpět na výpis
icon

731 125 011

Po - Pá: 8:00 - 16:00

icon

DOPRAVA ZDARMA

Při nákupu nad 250 Kč

icon

Rychlá expedice

Dodání do 2 pracovních dní

icon

Ověření věku 18+

Dle platného průkazu totožnosti

Ověřeno zákazníky

67 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 4 recenzí).

„Super ceny, dárky za body, rychlé dodání.“

Ověřený zákazník, 01.10.

„Byl to můj první nákup a maximální spokojenost.“

Ověřený zákazník, 10.08.