Ověření věku kupujícího před odesláním objednávky

Více info zde close

Rady a tipy

4 nejčastější chyby při užívání nikotinových sáčků a jak se jim vyhnout

14.05.2024

Nikotinové sáčky jsou stále oblíbenější alternativou k tradičnímu kouření a žvýkacímu tabáku. Přestože jejich použití je relativně jednoduché, mnoho uživatelů se dopouští chyb, které mohou ovlivnit jejich zážitek a také účinnost nikotinových sáčků. V tomto článku si rozebereme 4 nejčastější chyby a poradíme, jak se jim vyvarovat.

více

Mohou ženy užívat nikotinové sáčky během těhotenství?

21.04.2024

Stejně jako kouření tradičních cigaret, i užívání nikotinových sáčků je během těhotenství společensky citlivým tématem. Vidět těhotnou ženu s nikotinovými sáčky v ruce není považováno za příjemné, a často se toto chování vnímá jako nezodpovědné. Nicméně, jak je to s užíváním nikotinových sáčků během těhotenství? Je to bezpečné, nebo by těhotné ženy měly omezit či vysadit jejich užívání?

více

FAQ: Vše, co vás zajímá o nikotinových sáčcích

29.02.2024

Ne všechny informace, které kolují po internetu, jsou pravdivé. Ostatně o tom jste se mohli přesvědčit v našem článku Nejčastější mýty o nikotinových sáčcích. Dost často nám ale posíláte dotazy, ať už mailem nebo na sociálních sítích. Nějaké odpovědi můžete najít v našich článcích, ale rozhodli jsme se to dát pěkně na hromadu, abyste měli přehled.

více

Co když v puku najdu roztržený nikotinový sáček

06.12.2022

Ani výrobci nikotinových sáčků nejsou neomylní. Čas od času se vám může stát, že třeba jeden nikotinový sáček v puku je natržený, suchý nebo má otřepené konce. Co v takovém případě dělat? A co když se vám to stane opakovaně?

více

Proč byste neměli nikotinové sáčky kousat

19.10.2022

Lidé jsou vynalézaví, uživatelé nikotinových sáčků nevyjímaje. O kuriózních způsobech užívání nikotinových sáčků ve Skandinávii jsme vám kdysi psali. Nyní se podíváme na téma kousání nikotinových sáčků. Je to v pohodě? Co ještě můžete a co ne?

více

Proč neužívat nikotinové sáčky před spaním

09.09.2022

Večerní pohoda, chill, pomalu se chystáte na kutě a šup, pošlete tam nikotinový sáček. Chyba. Samozřejmě každý má své zvyky a rituály, ale nikotinové sáčky a spánek spolu dohromady moc nejdou. Pojďme se společně podívat na to, proč byste si neměli dávat nikotinové sáčky těsně před spaním.

více

Co když spolknu nikotinový sáček?

17.08.2022

Může se stát, že omylem spolknete nikotinový sáček. Jak špatné to je a co vám hrozí? Co byste měli v tu chvíli udělat a čemu byste se měli naopak vyvarovat? Na problematiku spolknutí nikotinového sáčku jsme se podívali v následujících řádcích tohoto článku.

více

Užívání nikotinových sáčků vs nachlazení. Je to OK?

20.07.2022

Jasně, léto je v plném proudu, ale i tak se v tomto období nevyhneme nachlazení (třeba z klimošky), chřipce, angíně nebo třeba covidu. To nás donutilo zamyslet se nad tím, zda je vlastně v pohodě při některém z těchto onemocnění žvýkat nikotinové sáčky. Co myslíte? Pojďme se na to trochu podívat.

více

Nikotinové sáčky a děti - V žádném případě!

29.06.2022

Pojďme se nyní trochu zaměřit na prevenci. Nikotinové sáčky rozhodně nepatří do rukou dětem. To už sám o sobě napovídá fakt, že jsou nikotinové sáčky prodejné pouze osobám starším 18 let. Jenže děti zkouší ledacos, v poslední době nikotinové sáčky nevyjímaje. Jak se postarat o to, aby se nedostaly do rukou dětem, a jak to případně odhalit?

více
Doprava zdarma
Při nákupu nad 250 Kč

Doprava zdarma
Při nákupu nad 250 Kč

Rychlé dodání
Do druhého dne

Rychlé dodání
Do druhého dne

Věrnostní program
Dárky a nákupy za body

Věrnostní program
Dárky a nákupy za body

Výhody pro registrované
Přednostní prodej a akce

Výhody pro registrované
Přednostní prodej a akce