Zajímavost

Nikotinové sáčky a sport. Ano, či ne?

07.10.2022

Pod pojmem sportovec si představíme disciplinovaného člověka s precizní životosprávou. Ale ne vždy tomu je tak. Zvlášť pokud jde o rekreační sport. Ale i do profesionálního sportu proniká celá řada nešvarů, ať už se bavíme o žvýkačkách, šňupacím tabáku, čichání čpavku nebo třeba žvýkacím tabáku. Jak jsou na tom nikotinové sáčky a sport?

více

Nikotinové sáčky v práci a efektivita. Jak to je?

20.09.2022

Říkat, že nikotinové sáčky vám v práci pomohou k lepší efektivitě, je zavádějící a nepřesné. Ale za určitých podmínek na tom něco pravdy bude. Zejména pak pokud přecházíte z cigaret na nikotinové sáčky. Jak může užívání nikotinu ovlivnit vaši pracovní efektivitu?

více

Co jste o nikotinových sáčcích možná nevěděli

18.05.2022

I když nejsou nikotinové sáčky na světě žádnou velkou novinkou, pořád existují informace, které vám mohly uniknout. Rozhodli jsme se tedy dát všechny užitečné informace a další zajímavosti pěkně na hromadu do jednoho článku. Přečtěte si, co jste o nikotinových sáčcích možná nevěděli.

více

Jak je to s nikotinovými sáčky a zuby? A co další účinky?

24.02.2022

Nikotinové sáčky slouží jako alternativa zdraví škodlivých tabákových výrobků. Nejčastěji po nich sáhnou lidé, kteří chtějí skoncovat s kouřením, případně lidé, kteří dosud užívali žvýkací tabák nebo snus. V souvislosti s tím ale občas mají obavy, zda to nebude jen „z bláta do louže”. Jsou nikotinové sáčky tou nejzdravější alternativou? Jak je to s barevným zubů? A co další nežádoucí účinky?

více

Kuriózní způsoby užívání nikotinových sáčků

18.01.2022

Ve Skandinávii je poměrně rušno. Z těchto severských zemí pochází snus a potažmo i první nikotinové sáčky, odkud se postupně hojně rozšířili do celého světa. Momentálně zažíváme opravdový boom nikotinových sáčků. Nicméně Skandinávie je zatím tou největší velmocí nikotinových sáčků, o čemž svědčí i to, že se najdou tací, které napadne vložit si nikotinový sáček do námi nepředstavitelných míst na těle. Předem vám výrazně doporučujeme žádný z následujících způsobů nezkoušet.

více

Co je to nikotinový kick?

17.12.2021

Můžete se setkat také s názvem nikotinový buzz a týká se nejen nikotinových sáčků, ale i dalších produktů s nikotinem, jako jsou cigarety, e-cigarety nebo například žvýkací tabák. Co je to nikotinový kick, jak se projevuje a jak se ho zbavit? Na to jsme se podívali v následujících řádcích.

více

Jaké účinky má nikotin v nikotinových sáčcích

12.10.2021

Nikotinové sáčky patří mezi vítané alternativy při odvykání kouření. Neprodukují žádný zápach, dým, nežlutí zuby ani knír, a jsou tak při užívání ke svému okolí naprosto diskrétní. Navíc obsahují různé množství nikotinu, čímž lze příjem nikotinu regulovat až snížit na úplné minimum. A nikotin je přesně to, na co se zaměříme v tomto článku. Na kolik je škodlivý a jaké účinky má v nikotinových sáčcích?

více

Komu vděčíme za nikotinové sáčky?

05.08.2021

Za nikotinové sáčky musíme jednoznačně poděkovat Švédům. Do historie vzniku sáčků lehce zasáhly i jiné státy, ale skandinávská země si beze studu a falešné skromnosti může připsat hlavní zásluhy. Přesvědčte se sami.

více

Nahlédněte pod pokličku nikotinových sáčků

14.07.2021

Zkoumáte složení nikotinových sáčků a jde vám z těch éček hlava kolem? Už nemusí. Přinášíme vám přehled látek, které mohou sáčky obsahovat, a vysvětlení, co které E znamená. Ať víte, na čem jste.

více
Doprava zdarma
Při nákupu nad 250 Kč

Doprava zdarma
Při nákupu nad 250 Kč

Rychlé dodání
Do druhého dne

Rychlé dodání
Do druhého dne

Věrnostní program
Dárky a nákupy za body

Věrnostní program
Dárky a nákupy za body

Výhody pro registrované
Přednostní prodej a akce

Výhody pro registrované
Přednostní prodej a akce