Recenze

Pro svěží dech: Průřez mentolových příchutí nikotinových sáčků

27.04.2022

Máte rádi mentol, eukalyptus, mátu a všechny další fresh ingredience, které vám v ústech vytvoří pořádnou vánici? Myslíte si, že jste vyzkoušeli všechno? Připravili jsme pro vás průřez všech mentolových příchutí nikotinových sáčků, které najdete v našem e-shopu Nicomania.cz. Tak pojďme na to.

více

Chilli Mint a Citrus: Nový arzenál ve stáji SNATCH

05.01.2022

Český výrobce Snatch usilovně pracuje na uspokojení vašich chuťových buněk. Důkazem jsou hned dvě nové příchutě Snatch, které se u nás objevily koncem prosince minulého roku, a to Chilli Mint a Citrus. Zatím je seženete pouze v našem e-shopu Nicomania.cz. Jak chutnají a jakou sílu nikotinu v nich najdete? Pojďme se na to podívat.

více

Nikotinové sáčky vs cigarety: Srovnání nesrovnatelného

20.10.2021

Naprosto rozdílné produkty, které však mají jedno společné: užívají se kvůli nikotinu. Zatímco cigarety jsou po desetiletí zaběhlými produkty, nikotinové sáčky se postupně dostávají do popředí. Nutno podotknout, že nikotinové sáčky vznikly jako alternativa ke kouření, respektive k užívání tabáku, ať už je jeho formou kouření nebo nebo například žvýkání. Pojďme si tyto dva produkty alespoň trochu srovnat.

více

Nikotinové sáčky vs žvýkací tabák - výhody a nevýhody

24.08.2021

Žvejk. Jedno označení pro dva různé produkty, které se zdánlivě podobají. Obojí můžeme považovat za alternativu ke kouření cigaret. Důvod, jejich účinek i způsob užívání je rovněž podobný. Přesto jde o zcela jiné produkty. V čem se liší nikotinové sáčky od žvýkacího tabáku a co je „menší zlo”? Na to se podíváme v našem článku.

více

Dope Lime Smash – nový přírůstek v rodině DOPE

26.07.2021

Řekli jsme si, že uděláme novou příchuť nikotinových sáčků DOPE. Bouchli jsme do stolu a zrovna v tom místě byla limetka a najednou… Ne, takhle to vzniká tak maximálně na Netflixu. U nás se za vývojem nové příchutě Lime Slash skrývá poctivá práce a zlaté české ručičky – samozřejmě v latexových rukavičkách v naší laboratoři. 

více
Doprava zdarma
Při nákupu nad 250 Kč

Doprava zdarma
Při nákupu nad 250 Kč

Rychlé dodání
Do druhého dne

Rychlé dodání
Do druhého dne

Věrnostní program
Dárky a nákupy za body

Věrnostní program
Dárky a nákupy za body

Výhody pro registrované
Přednostní prodej a akce

Výhody pro registrované
Přednostní prodej a akce